Znovunapojení

Co to je?

“THE RECONNECTION”

  • jedná se o bezdotykovou metodu

  • znovunapojení provádím osobně, jsem terapeut s mezinárodní certifikací a kvalifikací

  • jedno sezení trvá přibližně 60 minut.

  • cena 333eur je pevně stanovena a pro všechny praktiky Znovunapojení, je všude na světě stejná (přepočet dle aktuálního kurzu ČNB)

  • cena zahrnuje 2 sezení

  • je nutné, aby byla cena zaplacena přesně a byla tak dodržena výměna hodnot

  • tímto proces zobrazuje harmonii i v této oblasti

 

The Reconnection (Znovunapojení) je evoluční proces, který nás trvale navrací do stavu přirozené harmonie a rovnováhy ve všech oblastech.

Jedná se o propojení meridiánů (energetických drah) v našem těle s energetickými dráhami naší planety a celého prostoru jehož jsme součástí. Tím dochází k trvalému a celistvému napojení, vymazání nefunkčních vzorců v našem energo-informačním systému a léčení na všech úrovních: mentální, emocionální, fyzické i duchovní. Nastoluje harmonizaci všech aspektů v našem životě. Každému, kdo obdrží Reconnection (proces Znovunapojení) přinese zrychlení na jeho životní cestě.

Proces The Reconnection zvyšuje hladinu světla (ve formě fotonů) v DNA příslušného člověka. Je o návratu k celistvosti. Znovu se spojujeme s tím, čím jsme kdysi byli.

Pro každého je tento proces jedinečný.

The Reconnection (nebo také přijetí osobního Reconnection) se provádí jednou za život a není potřeba jej nikdy opakovat. Domnívám se, že je to něco tak zásadního pro každého z nás, že by ho měl mít úplně každý.

Provádí se ve 2 následujících dnech po sobě. Je nutné jeho dokončení v rozsahu 3 nocí.

Je žádoucí absolvovat nejprve alespoň 3 sezení Rekonektivního léčení.

Proces Znovunapojení, stejně jako Rekonektivní terapii je oprávněn provádět pouze praktik s certifikací.