Reference

Po smrti mé dcery jsem byl moc smutný a v depresích, nebylo mi vůbec dobře! Moc dobře sem věděl, že s tím musím něco dělat!! Ale jako každý když Vám odejde někdo milovaný, tak vás to zarmoutí a já to nesl těžce a nevěděl co si počít.

Ale jednoho dne jsem potkal Toma a ten mi doporučil Rekonektivní léčení, že prý působí na tělo, mysl i psychiku.

Domluvili jsme se na jednom sezení a potom uvidíme jak se budu cítit a případně uděláme další. Při prvním sezení jsem pořád myslel na svou dceru  a cítil smutek. Ale po chvilce mne zahalilo tělo i mysl krásné bílé světlo, jako by mi chtělo říct neboj se jsem v pořádku a jsem s tebou. Cítil jsem klid a mír   a neuvěřitelnou lásku. Také jsem cítil jako by mne někdo hladil po hlavě, bylo to neuvěřitelné. Po sezení jsem si povídali a já cítil klid a čistou mysl, nevím co se stalo, ale cítím se o moc lépe. Na další sezení jsem ještě nešel, ale mám to v plánu. Děkuji moc a přeji ti ať se ti daří Petr L. Petr L.

Měla jsem psychické problémy, zažívala jsem stavy panických ataků. Bylo to moc nepříjemné a nevěděla jsem co si mám počít? Byla jsem i na pohotovosti a tam mi řekli že jsem v pořádku??

Chtěla jsem se uzdravit a cítit se normálně jako dřív! Našla jsem si na doporučení pana Tomáše a objednala jsem si 3 sezení. Dvě sezení byli na lehátku a jedno sezení bylo na dálku. Měla jsem trochu strach, protože jsem nevěděla co můžu očekávat. Moc sem tomu nevěřila, ale už jsem nevěděla co mám dělat, tak jsem vyzkoušela Rekonektivní léčení u Tomáše.

Hned při prvním léčení jsem cítila zvláštní pocity v těle i v mysli, bylo to neuvěřitelné, ale jak mi pan Tomáš řekl ať nechám působit cokoliv co přijde a ať se tomu nebráním a jen to přijmu. Tak jsem ho poslechla s jsem mu moc vděčná.:-) Po 3 sezeních se cítím skvěle a panické ataky už nemám!! Také cítím jak se mi mění svět kolem mne.  Vše je pořádku a cítím se moc fajn. Děkuji a přeji Vám ať se Vám daří a pomáháte i dalším lidem, tak jak jste pomohl i mě.  Díky Pavla V. Pavla V.

Měla jsem bolesti hlavy a nemohla spávat. Byla jsem vyčerpána a bez energie. Kamarádka mi doporučila Rekonektivní léčení u Toma a já zkusila 2 sezení. Bylo to úžasné a postupně mne přešla bolest hlavy a já začala normálně spát. Také jsem změnila jídelníček a pár věcí, které jsem si uvědomila při sezení.

Také chci jít na “znovu napojení” a věřím že mi to pomůže a změní můj život k lepšímu.  Jsem moc spokojená a přeji Všem ať také naleznou cestu jak se cítit lépe tak jako já. Děkuji s láskou Eva K. Eva S.

Děkuji za tuhle zkušenost. Doporučuji všem, nejenom lidem, kteří se cítí ne-mocní. Já neměla žádné zdravotní problémy, ale chtěla jsem vyzkoušet co budu cítit a jaký to bude mít na mne vliv. Bylo to moc krásné. Psát Vám nebudu moje pocity a zážitky ať si ty svoje zažijete bez očekávání. A neovlivňuji Vás zážitky, které jsem měla já.

Přeji Vám ať to také vyzkoušíte a investujete tyto peníze sami do sebe, určitě to má větší hodnotu než kolik si za to praktici Rekonektivního léčení účtují. Má to také pozitivní dopad na lidi kolem nás!!

Děkuji ti za to co děláš Tome, jsem ti moc vděčná.:-)

S láskou a vděčností Romana Romana